ТОВ “КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ” розпочала нову процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД):
- Кінцевий термін подачі зауважень та пропозицій від громадськості – 22 червня 2021.
- Завантажте цей шаблон.
- Прочитайте зауваження. Якщо погоджуєтесь із ними, заповніть шапку, додайте дату і підпис та відправте на електронну адресу [email protected]
У грудні 2020 ми з вами долучилися до минулої процедури ОВД цієї ж компанії. А в квітні 2021 з’явився Висновок з ОВД, згідно з яким Лівобережній котельній НЕ ДОЗВОЛИЛИ експлуатувати котли на вугіллі без визнання такої діяльності допустимою за результатами додаткової процедури ОВД (тієї, що проходить зараз). Тож якщо побачите чорний дим – пишіть скаргу.
Як не пропустити нову інформацію про котельню
- Введіть в Saveecobot назву підприємства: Кам’янська теплогенеруюча компанія
- Перейдіть за посиланням на знайдену компанію та натисніть кнопку “Підписатись”.
Як написати скаргу на чорний дим або інше екологічне порушення
- У Telegram або Viber відкрийте чат-бот Saveecobot.
- Натисніть кнопку “Поскаржитись на забруднення”, а потім – “Подати скаргу”.
- Дайте відповіді на уточнюючі запитання.
- Додайте персональні дані та підпис, тому що анонімні скарги не розглядаються.
- Завантажте документ та відправте на електронну пошту, вказану в його шапці. Там же знайдете і телефон, за яким можна дізнатися, чи отримала відповідна установа вашого листа.
Якщо хочете брати участь в інших ОВД
- В чат-боті Saveecobot підпишіться на область або конкретне підприємство й очікуйте на сповіщення про ОВД. Або перейдіть до розділу “Реєстр ОВД” і оберіть активну процедуру, яка вас цікавить.
- Натисніть кнопку “Подати зауваження та пропозиції”, а потім – “Завантажити шаблон”. Цей шаблон доведеться заповнити самостійно, проте всі формальності в ньому вже будуть враховані. Аби підготувати зауваження, не потрібно бути експертом. Пишіть людською мовою – закон це дозволяє!
- Після заповнення документа, додайте персональні дані та підпис і відправте на електронну адресу, вказану в його шапці.
Якщо у вас виникнуть труднощі, напишіть нам, і ми допоможемо.
Будь ласка, поширте цей допис серед груп і чатів м. Кам’янське.
Цей матеріал виготовлено в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам цього матеріалу і не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції. Відповідальність за зміст матеріалу несе виключно ГО “SaveDnipro”.